Cleasing CP

Piękno zaczyna się od oczyszczania – 4 typy cery.

Profesjonalna pielęgnacja rozpoczyna się dokładnym oczyszczeniem skóry, które przygotowuje ją na przyjęcie substancji czynnych zastosowanych w dalszych etapach pielęgnacji.

BABOR wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom skóry stworzył właściwe połączenie oczyszczania dla czterech typów cery : suchej, wrażliwej, zmęczonej i wymagającej regeneracji oraz mieszanej i tłustej.

Wykorzystując naturalną siłę oleju i wody opracował wyjątkową 2-fazową metodę oczyszczania. Połączenie oliwki hydrofilnej HY-OL i koncentratu ziołowego umożliwia usunięcie z powierzchni skóry zanieczyszczeń rozpuszczalnych zarówno w tłuszczach jak i w wodzie, detoksykując skórę jednoczenie nie pozostawiając uczucia nieprzyjemnego ściągnięcia

Faza 1 – HY-OL – oliwka składająca się z czystych biologicznie, hydrofilnych olejów roślinnych (sojowego, sezamowego, z orzeszków ziemnych), które tworząc połączenie z wodą dają się łatwo usunąć z powierzchni skóry. Wyciąg z mydłokrzewu działa na zanieczyszczenia jak magnes, skutecznie wspierając rezultat oczyszczania.

Faza 2 – PHYTOACTIVE – pielęgnacyjne koncentraty zawierające mieszanki ziołowe skomponowane dla 4 różnych rodzajów cery. Dodatkowo zawierają wyciąg z rzepiku o działaniu detoksykującym, dzięki któremu oczyszczanie jest bardziej skuteczne.

Phytoactive Base – do skóry suchej: odświeża i orzeźwia dzięki wyciągom z mięty, brzozy i rozmarynu

Phytoactive Sensitive – do skóry wrażliwej: koi dzięki wyciągom z kwiatów lipy, chmielu i melisy.

Phytoactive Reactivating – do skóry zmęczonej, wymagającej regeneracji: intensywnie nawilża i rewitalizuje dzięki wyciągom ze słodkich migdałów, chińskich daktyli i miłorzębu japońskiego.

Phytoactive Combinatoin – do skóry mieszanej i tłustej: działa normalizująco dzięki azulenowi oraz wyciągom z szałwii i oczaru wirgijskiego.

Efekty demakijażu odpowiednio dostosowanego do typu cery : Skóra jest czysta, świeża, może swobodnie oddychać i jest optymalnie przygotowana do dalszej pielęgnacji.

3

You May Also Like