BABOR AGEID – perfekcyjny makijaż o działaniu anti-aging

BABOR AGEID pomaga podkreślić atuty i ukryć drobne niedoskonałości – dzięki ekskluzywnym konsystencjom i różnorodnym odcieniom. Pokazuje i odzwierciedla wszystkie strony kobiecej osobowości – dokładnie tak, jak pragną tego kobiety na całym świecie!

Nowa linia produktów do makijażu AGEID powstała w oparciu o wiedzę i doświadczenie BABORa w profesjonalnej pielęgnacji skóry. Stworzona wspólnie z międzynarodowym wizażystą Peterem Schmidingerem łączy najwyższe standardy funkcjonalności, komfortu stosowania, łatwości aplikacji, jednocześnie spełniając wszelkie oczekiwania wobec innowacyjnych, luksusowych produktów anti-aging. Intensywne składniki i szlachetne konsystencje zapewniają działanie anti-aging na 2 płaszczyznach.

1. Długotrwałe działanie anti-aging dzięki:

  • skutecznej ochronie komórek oraz poprawie jędrności i elastyczności skóry (substancja czynna: wyciąg z tarczycy bajkalskiej)
  • ochronie przed wolnymi rodnikami (substancja czynna: flawonoidy, witaminy)

2. Widoczne działanie anti-aging dzięki:

  • optycznemu efektowi liftingu i substancjom tworzącym delikatny film na powierzchni skóry (substancja czynna: specjalne polisacharydy tworzące wygładzający film na powierzchni skóry)
  • efektowi młodzieńczego rozświetlenia (substancja czynna: lumicol, czyli wyciąg z niebiesko-zielonych alg)

Ukoronowaniem skutecznej pielęgnacji kosmetykami BABORa jest makijaż AGEID. Makijaż AGEID to optymalne uzupełnienie i ukoronowanie pielęgnacji anti-aging, zapoczątkowanej produktami pielęgnacyjnymi BABORa. Umiejętnie stosowana technika nakładania kosmetyków do makijażu doda cerze młodzieńczej promienności i blasku.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kosmetyki kolorowej BABOR AGEID w Instytucie RegeneriS

1

You May Also Like