BABOR-KOSMETYKI KOLOROWE-PODKŁADY

Każda kobieta zgodzi się z przekonaniem, że podstawą idealnego makijażu jest odpowiednie dobranie podkładu do skóry. To podkład sprawia, że nasza twarz wygląda promiennie, jej koloryt jest ujednolicony, niedoskonałości są ukryte, a to wszystko razem daje nam efekt zdrowej, zadbanej i pełnej blasku skóry.

Dobieranie podkładu zawsze powinno być indywidualnie, ponieważ każda cera, jej kolor oraz potrzeby pielęgnacyjne różnią się od siebie.

BABOR AGEID stworzył linię kosmetyków kolorowych z myślą o kobietach na całym świecie. Marka wprowadziła na rynek podkłady o ekskluzywnej konsystencji i różnorodnych odcieniach, po to aby podkreślić atuty, które posiada każda z nas.

Wybór podkładu oraz jego odcienia jest pierwszym krokiem przygotowania skóry do idealnego makijażu. Powinien on odpowiadać naturalnemu kolorytowi skóry, tzn. naturalnej pigmentacji (kolor podkładu najlepiej sprawdzać na linii żuchwy).

AGE ID Serum Foundation

Podkład o konsystencji serum i 4-płaszczyznowym działaniu anti-aging przeznaczony do każdej cery. Naturalnie stapia się ze skórą, nie obciąża jej, zapewnia idealny wygląd cery przez cały dzień. Ten kosmetyk możemy nakładać metodą „layering”, czyli warstwowo, dzięki czemu tworzymy delikatne krycie na dzień, bądź mocne np. na wieczorowe wyjście.

AGE ID Deluxe Foundation

Kremowy podkład o bardzo bogatej konsystencji z działaniem anti-aging. Przeznaczony jest do skóry wymagającej, zwłaszcza ze skłonnością do przesuszania się. Daje cerze długotrwały, ujednolicony koloryt i zdrowy wygląd.

AGE ID Mattifying Foundation

Podkład o lekkiej konsystencji z działaniem anti-aging do skóry mieszanej/tłustej. Skutecznie maskuje rozszerzone pory i nierówności skóry oraz likwiduje jej nieestetyczny połysk, nadając matowy wygląd.

AGE ID Cushion Foundation

Innowacyjny płynny podkład w poduszeczce przeznaczony do każdego typu skóry. Zapewnia naturalne krycie oraz doskonały wygląd przez cały dzień. Jego wygodna forma idealnie nadaje się do torebki i na długą podróż.

Eksperci BABOR’a połączyli konsystencję podkładów z najskuteczniejszymi substancjami czynnymi o działaniu pielęgnacyjnym, które opóźniają proces starzenia się skóry:

  • Bajkalina; wyciąg z tarczycy bajkalskiej wzmacnia działanie anti-aging.
  • Flawonoidy redukują ilość odpadów białkowych.
  • Witaminy chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
  • Specjalne polisacharydy, które tworzą optyczny efekt liftingu.
  • Lumicol; wyciąg z niebieskozielonych alg nadający długotrwałą promienność skóry i równomierny koloryt.

Dzięki połączeniu składników upiększających oraz pielęgnacyjnych powstały luksusowe podkłady BABOR, które łączą najwyższe standardy funkcjonalności, komfort stosowania i łatwość aplikacji. To wszystko sprawia, że rytuał jakim jest makijaż staje się jeszcze bardziej przyjemny i ekscytujący.

2

You May Also Like