Manicure

Zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiet, dlatego w trosce o perfekcyjne dopełnienie naszego wizerunku oferujemy naszym Pacjentom manicure klasyczny oraz hybrydowy.

Manicure – jest to zabieg pielęgnacyjny dłoni i paznokci, który obejmuje – peeling dłoni, odsuwanie i/lub wycinanie skórek, nadanie płytce paznokcia odpowiedniego kształtu, malowanie paznokci lakierem klasycznym lub lakierem hybrydowym oraz masaż dłoni odżywczym balsamem.

Manicure hybrydowy – jest to metoda stylizacji paznokci z wykorzystaniem odpowiednich lakierów nakładanych na płytkę paznokcia i utwardzanych w lampie UV. Paznokcie są trwałe, lśniące i pięknie się prezentują przez okres od 2 do 3 tygodni.

Pedicure

Zadbane stopy to nie tylko dopełnienie naszego dobrego wyglądu, ale także ważny aspekt mający wpływ na nasze zdrowie. Niezależnie od pory roku stopy powinny być w idealnej kondycji, oferujemy Państwu pedicure klasyczny i pedicure hybrydowy.

Pedicure – jest to zabieg pielęgnacyjny obejmujący stopy oraz paznokcie, obejmuje – ciepłą kąpiel stóp, peeling, usunięcie zrogowaciałego naskórka, odsuwanie i/lub wycinanie skórek, nadanie kształtu paznokciom, malowanie paznokci lakierem klasycznym lub hybrydowym, odżywczy balsam do stóp, który ukoi i nawilży zmęczone stopy.

Pedicure hybrydowy – jest to metoda stylizacji paznokci z wykorzystaniem odpowiednich preparatów nakładanych na płytkę paznokciową i utwardzanych w lampie UV. Paznokcie są trwałe, lśniące i pięknie się prezentują przez okres od 2 do 3 tygodni.