HSR – ekskluzywna pielęgnacja skóry, dzięki której z każdym dniem możesz wyglądać młodziej.

Dział Badań i Rozwoju firmy BABOR od ponad pół wieku konsekwentnie wyznacza nowe standardy w badaniach nad pielęgnacją anti-aging. Już w latach 50-tych XX wieku zastosowali w kosmetykach kolagen i kwas hialuronowy. W latach 80-tych natomiast wprowadzili liposomy jako optymalne nośniki dostarczające substancje czynne w głębsze warstwy skóry.

Tajemnica sukcesu tkwi w umiejętności łączenia wiedzy z różnych dziedzin nauki i odkrywaniu ich fascynujących wzajemnych powiązań. Przy opracowywaniu receptur kosmetyków HSR® lifting firma BABOR korzystała z wiedzy dermatologów, botaników, genetyków i diabetologów oraz naukowców z innych dziedzin. W ten sposób stworzyła innowacje, które nieustannie wyznaczają nowe trendy w kosmetologii.

Poznaj moc innowacyjnych składników, dzięki którym z każdym dniem możesz wyglądać młodziej.

hsr

Ekskluzywna pielęgnacja o natychmiastowym działaniu liftingującym, która nie tylko redukuje oznaki upływającego czasu na Twojej skórze, ale także skutecznie opóźnia proces jej starzenia. Intensywnie nawilża i ujędrnia skórę, wspiera jej regenerację, poprawia elastyczność, chroni przed negatywnym wpływem wolnych rodników i czynników środowiska.

Masaż HSR® lifting BABORa – to niezwykle skuteczny masaż twarzy opracowany przez Andreasa Schwartza, masażystę i fizjoterapeutę. Dzięki swoim długoletnim doświadczeniom w masażu medycznym (ortopedia, chirurgia urazowa, terapia oraz rehabilitacja neurologiczna) wie on dokładnie, jak ważne dla skutecznego masażu są płynne, spokojne ruchy połączone z intensywnymi, wyczuwalnymi elementami. Przy jego opracowywaniu wykorzystał także swa bogatą wiedzę na temat masażu wellness (m.in. masaż gorącymi kamieniami, Lomi Lomi Nui, Shiatsu, masaże energetyzujące), ponieważ tylko dzięki pełnemu odprężeniu mięsni ale i relaksowi umysłu można osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Efekt: / Rezultat:

Seria HSR® lifting – przywraca skórze gładkość i jędrność oraz błyskawicznie wygładza zmarszczki, zapewniając natychmiastowy efekt mikroliftingu. Ponadto wspiera proces regeneracji, pielęgnuje skórę i działa rewitalizująco.