ReVersive – poczuj intensywność luksusowego zabiegu anti-aging.

Badaniami nad procesem starzenia się skóry od wielu lat zajmują się naukowcy na całym świecie – i w jednym są zgodni, zależy ono od bardzo różnych czynników.

Starzenie sie skóry to m.in. wynik naturalnych procesów takich jak: spowolnienie podziału komórek i ograniczone zaopatrzenie ich w niezbędne składniki przez naczynia włosowate. Kondycja skóry zależy także od uwarunkowań genetycznych i zmian hormonalnych zachodzących w naszym organizmie.
Niebagatelny wpływ mają również czynniki zewnętrzne, takie jak intensywne kąpiele słoneczne, wszechobecne zanieczyszczenia (szkodliwe pyły, smog), na których działanie są szczególnie narażeni mieszkańcy dużych miast i centrów, nawyki żywieniowe oraz stres psychiczny.
Przyczyny starzenia się skóry leżą więc nie tylko w naszych genach, ale i w nowoczesnym stylu życia, stanowiącym nie lada wyzwanie dla skóry, której mechanizmy obronne z upływem lat tracą swoją skuteczność, a odnowa komórek ulega znacznemu spowolnieniu. Skóra traci młodzieńczą promienność, staje sie mniej elastyczna, pojawiają sie zmarszczki.
W oparciu o powyższe wnioski, naukowcy firmy BABOR opracowali innowacyjną linię kosmetyczną: serię ReVersive o działaniu anti-aging z niezwykłym kompleksem RE-YOUTH.
Jego wyjątkowa skuteczność jest efektem synergistycznego działania czterech składników aktywnych: TELOVITINu, AGICYLu, LUMICOLu oraz EPOCYLu, które wzajemnie się uzupełniają i błyskawicznie przywracają skórze młodzieńczy blask i promienność.

image-composing-gb-lr

TELOVITIN – przedłuża młodość komórek
Opracowany na bazie nagrodzonych Nagrodą Nobla badań nad ochronną rolą telomerów DNA, Telovin chroni końcówki chromosomów komórek skóry (telomery) wydłużając ich żywotność, a tym samym młodość skóry.
AGICYL – uaktywnia naturalna ochronę skóry przed starzeniem się
Powstrzymuje negatywny wpływ czynników zewnętrznych, powodujących starzenie się skóry (wolne rodniki, wpływ środowiska, glikacja), aktywizuje gen długowieczności SIRT 1 i przedłuża cykl życiowy komórek skóry.
LUMICOL – przywraca cerze promienność i młodzieńczy blask
Aktywizuje tioredoksynę, która rozbija skupiska protein w tkankach, dzięki czemu wyrównuje koloryt cery. Skóra odzyskuje promienność.
EPOCYL – błyskawicznie wygładza cerę
Tworzy na powierzchni skóry delikatna strukturę i w ciągu 15 minut wygładza ją, wypełniając zmarszczki oraz zagłębienia.

ReVersive to pielęgnacja, podczas której delikatny, różany zapach kosmetyków uwodzi Twoje zmysły, substancje czynne przywracają Twojej skórze jędrność i blask, a różnorodne formy masażu sprawiają, że jesteś cudownie odprężona i zrelaksowana.

Jako królowa wszystkich kwiatów stanowi również symbol doskonałego piękna.

To właśnie niezwykłej róży BABORa seria ReVersive zawdzięcza swój unikatowy zapach: szlachetny aromat z ekskluzywną esencją różaną w nucie głowy, uzupełnioną o eleganckie i orzeźwiające nuty serca i głębi.

ReVersive Muscle Relaxation

Atutem zabiegu ReVersive jest trening relaksacyjny, służący odprężeniu muskulatury twarzy, karku oraz ramion podczas oddziaływania maski. Ćwiczenia przygotowane w oparciu o metodę „Progresywnej relaksacji mięśni” Edmunda Jacobsona pozwalają zintensyfikować efekt odprężenia uzyskany podczas zabiegi, zapewniając wyraźnie gładszy, promienny wygląd oraz doskonałe samopoczucie.

„Progresywna relaksacja mięśni” to uznana na całym świecie technika zarządzania stresem, którą z powodzeniem stosuje się:

 • w celu kompleksowej regeneracji organizmu
 • w celu ukojenia wegetatywnego układu nerwowego
 • w celu rozluźnienia mięśni i zlikwidowania napięć
 • jako środek anti-aging o kompleksowym działaniu
 • w przypadku napięciowego bólu głowy, migreny i szumów usznych
 • w przypadku stanów lękowych i zaburzeń snu

Celem metody relaksacyjnej „BABOR ReVersive Muscle Relaxation” jest zmniejszenie typowego napięcia mięśni twarzy, karku i ramion, a co za tym idzie:

 • intensywne wygładzenie zmarszczek mimicznych i spowodowanych stresem
 • złagodzenie rysów twarzy
 • relaks: odpoczynek od stresów i napięć
 • złagodzenie bólu głowy i migreny

ReVersive - BABOR Lifting Touch

BABOR Lifting Touch to niezwykle skuteczny masaż twarzy opracowany w oparciu o podstawy masażu i fizjoterapii. Kluczowa rolę dla jego skuteczności i natychmiast widocznych efektów odgrywa optymalne połączenie płynnych, spokojnych ruchów z intensywnymi, wyczuwalnymi elementami. Spokojniejsze sekwencje masażu zapewniają pełne odprężenie mięśni ale i relaks umysłu, sprawiając, że następujące po nich, bardziej intensywne ruchy pozwalają osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Tajemnica natychmiastowego efektu liftingu

Masaż BABOR Lifting Touch intensywnie stymuluje tkankę łączną, zwiększa ciśnienie krwi i poprawia procesy przemiany materii oraz wspomaga działanie produktów ReVersive, pozwalając wniknąć głęboko w skórę zawartym w nich wartościowym substancjom czynnym. Ponadto masaż zapewnia natychmiastowy efekt liftingu: skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne nadając twarzy wyraźniejsze kontury.

 • Głębokie odprężenie mięśni
 • Intensywny drenaż i detoksykacja tkanki łącznej

W wyniku napięć i skurczy mięśni twarzy oraz odkładania się substancji toksycznych w tkance łącznej może dochodzić do niepożądanego nagromadzenia płynów w tkance, które wywierają negatywny wpływ na skórę i rozciągają ją. Skóra traci jędrność i elastyczność. Odpowiednio ukierunkowane ruchy drenujące umożliwiają odprowadzenie z tkanki zalegających w niej płynów, a także produktów przemiany materii uwolnionych podczas intensywnego masażu. Napięcie skóry ustępuje, jej obraz staje się gładszy i równomierny. Rysy twarzy zyskują harmonijny wygląd i wyrazisty kontur.

Efekt:

ReVersive – ekskluzywna seria produktów o działaniu anti-aging – pozwala w widoczny sposób zredukować głębokość zmarszczek. Skóra staje się gładsza i bardziej jędrna. Cera zyskuje zdrowy, jednolity koloryt oraz młodzieńczą świeżość i blask. Zaczerwienienia i przebarwienia są mniej widoczne.

ReVersive zachowuje naturalne piękno skóry, skutecznie likwidując oznaki upływającego czasu.