Fizjoterapia

Fizjoterapia

Zmysł dotyku odgrywa bardzo znaczącą rolę w naszym codziennym życiu. Czuły dotyk potrafi wywrzeć pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i nastrój. To właśnie dotyk stanowi kluczowy element każdego zabiegu. W masażach połączono dawną wiedzę z najnowszymi technikami pielęgnacji i tradycyjnymi metodami, które skutecznie pobudzają naturalne zdolności regeneracji, zapewniają dobre samopoczucie i przywracają równowagę.

Techniki manualnej pracy z Pacjentem są jednymi z najbardziej pożądanych zabiegów we współczesnej kosmetologii i medycynie estetycznej.

fizjotwarz

Poczuj magię dotyku

Zmysł dotyku odgrywa bardzo znaczącą rolę w naszym codziennym życiu. Czuły dotyk potrafi wywrzeć pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i nastrój. To właśnie dotyk stanowi kluczowy element każdego zabiegu. W masażach połączono dawną wiedzę z najnowszymi technikami pielęgnacji i tradycyjnymi metodami, które skutecznie pobudzają naturalne zdolności regeneracji, zapewniają dobre samopoczucie i przywracają równowagę.

fizjotwarz

Poczuj magię dotyku

Fizjoterapia twarzy:

DERMOPLASTYKA

90 min

Masaż skóry twarzy, szyi i dekoltu. Unikalna technika masażu anti – aging oddziałująca na wszystkie warstwy skóry i podskórnej tkanki łącznej twarzy, szyi i okolic dekoltu. Modelując, zajmuje się korekcją zmian lipodystroficznych w dolnych partiach twarzy oraz odbudowaniem plastyczności skóry. Dermotonizując odbudowuje napięcie i elastyczność skóry redukując przy tym widoczne zmarszczki. Regeneruje skórę po uszkodzeniach plastycznych i pourazowych. Zabieg polecany jest jako etap kuracji z zabiegami mezoterapii i Ultimate Repair Treatment.

269 zł

MASAŻ TRANSBUKALNY

60 min

Masaż mięśni tworzących strefę policzków oraz strefę nosowo – wargową twarzy. Przywraca objętość, tonus i elastyczność najgłębszych pęczków mięśniowych. Szczególnie polecany przy pracy z niedowładami i porażeniami twarzy, zmianami bliznowatymi, trwałym przykurczem mięśni. Skuteczny podczas korekcji typów starzenia charakteryzujących się zniekształceniami i zmianami dystroficznymi, gdy następuje przemieszczenie torebek tłuszczowych twarzy, ich rozrost oraz zmiany  zwłóknieniowe.

269 zł

MASAŻ MIORELAKSACYJNY

90 min

Masaż miorelaksacyjny wywodzi się z refleksologii. Ma na celu przede wszystkim osiągnięcie relaksacji mięśniowej oraz odżywienie i regenerację tkanek twarzy, szyi i dekoltu. Jest to zabieg skierowany do osób, których skóra wymaga rozluźnienia mięśni mimicznych, przywrócenia łagodnych rysów twarzy, głębokiego dotlenienia oraz nadanie zdrowego kolorytu cery. Masaż ujędrnia i uelastycznia skórę, przywraca blask okolicy oczu
i twarzy. Podczas zabiegu masuje się głowę, twarz, szyję, dekolt oraz barki, ramiona i dłonie. Masaż jest również uznany za zabieg terapeutyczny, który wpływa na wyciszenie psychoemocjonalne, wprowadza ciało w stan uspokojenia, zmniejsza symptomy stanów migrenowych.

269 zł

MASAŻ JAPOŃSKI

90 min

W języku japońskim masaż twarzy oznacza drogę do naturalnego piękna”. Jest on intensywnym zabiegiem manualnym, działającym na głębszych warstwach skóry oraz mięśni. Składa się z 4 etapów. Pierwszym jest rozluźnienie mięśni mimicznych twarzy i zmniejszenie drobnych zmian napięciowych w okolicach potylicy, czoła, oczu i ust. Następny etap to drenaż limfatyczny, który pozwala m.in. na stymulację metabolizmu komórkowego, zmniejszenie obrzęków, cieni w okolicy oczu. Kolejną częścią zabiegu są intensywne ruchy ujędrniające skórę oraz poprawiające jej owal, co zapobiega bądź zmniejsza efekty starzenia się skóry. Na zakończenie masażu pracujemy na punktach akupresurowych twarzy w celu zrównoważenia pracy głównych narządów wewnętrznych. Stymulacja punktów przyporządkowanych odpowiednim narządom usprawnia ich funkcjonowanie, co wpływa pozytywnie na poprawę ogólnego stanu zdrowia.

269 zł

MASAŻ OSTEOMIOTYCZNY

90 min

Masaż osteomiotyczny jest intensywnym zabiegiem manualnym o silnym działaniu liftingującym. Ta w pełni naturalna metoda modelowania i odmładzania twarzy pozwala na indywidualne podejście do Pacjenta i ustalenie osobniczych przyczyn determinujących proces starzenia. To rodzaj terapii wielotkankowej oraz wielopłaszczyznowej pracy na najgłębszych obszarach naszej twarzy: strukturach kosno-stawowych, powięziach, mięśniach i skórze, która umożliwia: podniesienie (lifting) i wzmocnienie poszczególnych struktur twarzy, korekcję kształtu i symetrii twarzy uwolnienie zrostów, uwolnienie blokad i zastojów w tkankach. Wykorzystywane w masażu techniki zabiegowe powodują wygładzenie zmarszczek, poprawę kondycji skóry, lepsze jej dotlenienie, poprzez zwiększenie przepływu krwi i limfy. Ta spersonalizowana interwencja manualna skutkuje wyraźną poprawą jędrności i elastyczności skóry, a tym samym młodszym wyglądem twarzy.

289 zł

fizjociało2

Fizjoterapia ciała:

KONSULTACJA FIZJOTERAPEUTYCZNA 

45 min

Podczas wizyty przeprowadzony jest dokładny wywiad na temat stanu zdrowia, obecnych problemów fizjoterapeutycznych oraz aktualnej kondycji skóry. Możliwe jest również wykonanie testu Termodetektorem, który pozwala rozpoznać rodzaj tkanki cellulitowej. Profilowana jest pielęgnacja systemowa skóry, gabinetowa, domowa skóry.

100 zł

Masaż klasyczny

Masaż częściowy lub całego ciała. Ukierunkowany na rozluźnienie i detoksykację mięśni znajdujących się w stanie napięcia, zmęczenia i bolesnego skurczu.

30 MIN  – CZĘŚCIOWY – 79 ZŁ

60 MIN  – CAŁEGO CIAŁA – 149 ZŁ

Masaż głęboki pleców

90 min

Masaż głęboki pleców ma działanie wielopłaszczyznowe. Pomaga usunąć zgromadzone napięcie spowodowane codziennym stresem, pracą, aktywnością fizyczną. Dodatkowo, w sposób naturalny i fizjologiczny zapobiega zmianom degeneracyjno – dystroficznym kręgosłupa i tkanek do niego przylegających, które pojawiają się wraz z upływem czasu. Masaż uwalnia przepływ energii w naszym organizmie i pomaga uzyskać równowagę psychofizyczną. Zabieg obejmuje swoim działaniem struktury: kostno-stawowe, mięśniowo-powięziowe oraz skórę.

259 zł

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Masaż częściowy lub całego ciała. Likwiduje obrzęki i zjawiska zastoinowe przy niewydolności sercowo – naczyniowej i nerkowej. Detoksykuje, wzmacnia układ immunologiczny, podtrzymuje homeostazę.

60 MIN  – MASAŻ CZĘŚCIOWY – 159 ZŁ

120 MIN – MASAŻ CAŁEGO CIAŁA – 269 ZŁ

Terapia trzewna

60 min

System technik i chwytów wykorzystywanych w celu przywrócenia prawidłowego napięcia oraz ruchomości narządów wewnętrznych. Eliminacja dysfunkcji w obrębie narządów wewnętrznych reguluje ich pracę, pobudza procesy samoregulacyjne organizmu oraz pozwala na usunięcie dolegliwości bólowych narządu ruchu.
 
Terapia trzewna pozwala na uwolnienie ograniczeń tkankowych (blizny, zrosty), regenerację tkanek, przywrócenie właściwego krążenia płynów tkankowych (krew, limfa), regulacje poziomu hormonów, normalizacji napięcia mięśniowego, redukcję stanów zapalnych i bólu. 
 
Wskazania do terapii trzewnej :
 
 • zespół jelita drażliwego
 • bóle brzucha
 • zaparcia/biegunki
 • problemy kardiologiczne
 • częste infekcje
 • niepłodność
 • bolesne miesiączki 
 • endometrioza 

159 zł

MASAŻ MODELUJĄCY BRZUCHA

75 min

Masaż brzucha z wykorzystaniem zasady aktywnej mobilizacji struktur mięśniowych. Likwiduje wizualne objawy cellulitu i hipertrofi tłuszczowej odbudowując elastyczność skóry i napięcie mięśniowe brzucha.

189 zł

MASAŻ MODELUJĄCY

90 min

Masaż ud, pośladków i brzucha lub całych nóg i pośladków. Aktywizuje rozpad lipidów w tkance tłuszczowej podskórnej. Odprowadza produkty lipolizy i likwiduje procesy zastoinowe. Przywraca napięcie i elastyczność skóry.

189 zł

ENDERMOMASAŻ CZYLI BAŃKA CHIŃSKA

Masaż pleców, brzucha, ud i pośladków lub całego ciała. Ujędrnia skórę oraz likwiduje objawy cellulitu poprzez działanie na podstawowe mechanizmy jego powstawania.

30 MIN  – PLECÓW – 69 ZŁ

60 MIN – CZĘŚCIOWY (BRZUCH, UDA, POŚLADKI – 129 ZŁ

120 MIN  – CAŁEGO CIAŁA – 229 ZŁ

MASAŻ MIODEM

90 min

Intensywny masaż ud, brzucha,ramion oraz pleców wykorzystujący naturalną lepkość miodu. Działa odżywczo i antycellulitowo, zapobiega wczesnym zmianom wynikającym z procesów starzenia się, poprawia elastyczność i plastyczność skóry. Dodatkowo oczyszcza nasz organizm z zalegających w nim toksyn, obumarłych komórek oraz zbędnych produktów przemiany materii.

199 zł

MASAŻ CAŁEGO CIAŁA DLA KOBIET W CIĄŻY

75 min

Masaż pleców, karku i nóg. Odciąża nogi oraz relaksuje plecy i kark. Aktywuje funkcję drenażową oraz walczy z procesami zastoinowymi kończyn dolnych. Łagodzi objawy skurczów mięśniowych pleców i poszczególnych odcinków kręgosłupa. Zabieg wykonujemy pomiędzy 3 a 8 miesiącem ciąży.

189 zł

PAKIETY ZABIEGÓW

Zestaw indywidualnie dostosowanych zabiegów, który komponujemy na podstawie wywiadu z Pacjentem. Podczas pierwszej wizyty oceniona zostaje kondycja skóry ciała i/lub skóry twarzy Pacjenta oraz określone zostają oczekiwania odnośnie rezultatów, jakie mają przynieść zabiegi. Plan zabiegów może łączyć w sobie kilka technik masażu lub zabiegów.

Fizjoterapia twarzy:

DERMOPLASTYKA – 269 zł

90 min

Masaż skóry twarzy, szyi i dekoltu. Unikalna technika masażu anti – aging oddziałująca na wszystkie warstwy skóry i podskórnej tkanki łącznej twarzy, szyi i okolic dekoltu. Modelując, zajmuje się korekcją zmian lipodystroficznych w dolnych partiach twarzy oraz odbudowaniem plastyczności skóry. Dermotonizując odbudowuje napięcie i elastyczność skóry redukując przy tym widoczne zmarszczki. Regeneruje skórę po uszkodzeniach plastycznych i pourazowych. Zabieg polecany jest jako etap kuracji z zabiegami mezoterapii i Ultimate Repair Treatment.

MASAŻ TRANSBUKALNY – 269 zł

60 min

Masaż mięśni tworzących strefę policzków oraz strefę nosowo – wargową twarzy. Przywraca objętość, tonus i elastyczność najgłębszych pęczków mięśniowych. Szczególnie polecany przy pracy z niedowładami i porażeniami twarzy, zmianami bliznowatymi, trwałym przykurczem mięśni. Skuteczny podczas korekcji typów starzenia charakteryzujących się zniekształceniami i zmianami dystroficznymi, gdy następuje przemieszczenie torebek tłuszczowych twarzy, ich rozrost oraz zmiany  zwłóknieniowe.

MASAŻ MIORELAKSACYJNY – 269 zł

90 min

Masaż miorelaksacyjny wywodzi się z refleksologii. Ma na celu przede wszystkim osiągnięcie relaksacji mięśniowej oraz odżywienie i regenerację tkanek twarzy, szyi i dekoltu. Jest to zabieg skierowany do osób, których skóra wymaga rozluźnienia mięśni mimicznych, przywrócenia łagodnych rysów twarzy, głębokiego dotlenienia oraz nadanie zdrowego kolorytu cery. Masaż ujędrnia i uelastycznia skórę, przywraca blask okolicy oczu
i twarzy. Podczas zabiegu masuje się głowę, twarz, szyję, dekolt oraz barki, ramiona i dłonie. Masaż jest również uznany za zabieg terapeutyczny, który wpływa na wyciszenie psychoemocjonalne, wprowadza ciało w stan uspokojenia, zmniejsza symptomy stanów migrenowych.

MASAŻ JAPOŃSKI – 269 zł

90 min

W języku japońskim masaż twarzy oznacza drogę do naturalnego piękna”. Jest on intensywnym zabiegiem manualnym, działającym na głębszych warstwach skóry oraz mięśni. Składa się z 4 etapów. Pierwszym jest rozluźnienie mięśni mimicznych twarzy i zmniejszenie drobnych zmian napięciowych w okolicach potylicy, czoła, oczu i ust. Następny etap to drenaż limfatyczny, który pozwala m.in. na stymulację metabolizmu komórkowego, zmniejszenie obrzęków, cieni w okolicy oczu. Kolejną częścią zabiegu są intensywne ruchy ujędrniające skórę oraz poprawiające jej owal, co zapobiega bądź zmniejsza efekty starzenia się skóry. Na zakończenie masażu pracujemy na punktach akupresurowych twarzy w celu zrównoważenia pracy głównych narządów wewnętrznych. Stymulacja punktów przyporządkowanych odpowiednim narządom usprawnia ich funkcjonowanie, co wpływa pozytywnie na poprawę ogólnego stanu zdrowia.

MASAŻ OSTEOMIOTYCZNY – 289 zł

90 min

Masaż osteomiotyczny jest intensywnym zabiegiem manualnym o silnym działaniu liftingującym. Ta w pełni naturalna metoda modelowania i odmładzania twarzy pozwala na indywidualne podejście do Pacjenta i ustalenie osobniczych przyczyn determinujących proces starzenia. To rodzaj terapii wielotkankowej oraz wielopłaszczyznowej pracy na najgłębszych obszarach naszej twarzy: strukturach kosno-stawowych, powięziach, mięśniach i skórze, która umożliwia: podniesienie (lifting) i wzmocnienie poszczególnych struktur twarzy, korekcję kształtu i symetrii twarzy uwolnienie zrostów, uwolnienie blokad i zastojów w tkankach. Wykorzystywane w masażu techniki zabiegowe powodują wygładzenie zmarszczek, poprawę kondycji skóry, lepsze jej dotlenienie, poprzez zwiększenie przepływu krwi i limfy. Ta spersonalizowana interwencja manualna skutkuje wyraźną poprawą jędrności i elastyczności skóry, a tym samym młodszym wyglądem twarzy.

fizjociało

Fizjoterapia ciała:

KONSULTACJA FIZJOTERAPEUTYCZNA – 100 zł

45 min

Podczas wizyty przeprowadzony jest dokładny wywiad na temat stanu zdrowia, obecnych problemów fizjoterapeutycznych oraz aktualnej kondycji skóry. Możliwe jest również wykonanie testu Termodetektorem, który pozwala rozpoznać rodzaj tkanki cellulitowej. Profilowana jest pielęgnacja systemowa skóry, gabinetowa, domowa skóry.

Masaż klasyczny

Masaż częściowy lub całego ciała. Ukierunkowany na rozluźnienie i detoksykację mięśni znajdujących się w stanie napięcia, zmęczenia i bolesnego skurczu.

30 MIN  – CZĘŚCIOWY – 79 ZŁ

60 MIN  – CAŁEGO CIAŁA – 149 ZŁ

Masaż głęboki pleców – 259 zł

90 min

Masaż głęboki pleców ma działanie wielopłaszczyznowe. Pomaga usunąć zgromadzone napięcie spowodowane codziennym stresem, pracą, aktywnością fizyczną. Dodatkowo, w sposób naturalny i fizjologiczny zapobiega zmianom degeneracyjno – dystroficznym kręgosłupa i tkanek do niego przylegających, które pojawiają się wraz z upływem czasu. Masaż uwalnia przepływ energii w naszym organizmie i pomaga uzyskać równowagę psychofizyczną. Zabieg obejmuje swoim działaniem struktury: kostno-stawowe, mięśniowo-powięziowe oraz skórę.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Masaż częściowy lub całego ciała. Likwiduje obrzęki i zjawiska zastoinowe przy niewydolności sercowo – naczyniowej i nerkowej. Detoksykuje, wzmacnia układ immunologiczny, podtrzymuje homeostazę.

60 MIN  – MASAŻ CZĘŚCIOWY – 159 ZŁ

120 MIN – MASAŻ CAŁEGO CIAŁA – 269 ZŁ

Terapia trzewna – 159 zł

60 min

System technik i chwytów wykorzystywanych w celu przywrócenia prawidłowego napięcia oraz ruchomości narządów wewnętrznych. Eliminacja dysfunkcji w obrębie narządów wewnętrznych reguluje ich pracę, pobudza procesy samoregulacyjne organizmu oraz pozwala na usunięcie dolegliwości bólowych narządu ruchu.
 
Terapia trzewna pozwala na uwolnienie ograniczeń tkankowych (blizny, zrosty), regenerację tkanek, przywrócenie właściwego krążenia płynów tkankowych (krew, limfa), regulacje poziomu hormonów, normalizacji napięcia mięśniowego, redukcję stanów zapalnych i bólu. 
 
Wskazania do terapii trzewnej :
 
 • zespół jelita drażliwego
 • bóle brzucha
 • zaparcia/biegunki
 • problemy kardiologiczne
 • częste infekcje
 • niepłodność
 • bolesne miesiączki 
 • endometrioza 

MASAŻ MODELUJĄCY BRZUCHA – 159 zł

75 min

Masaż brzucha z wykorzystaniem zasady aktywnej mobilizacji struktur mięśniowych. Likwiduje wizualne objawy cellulitu i hipertrofi tłuszczowej odbudowując elastyczność skóry i napięcie mięśniowe brzucha.

MASAŻ MODELUJĄCY – 189 zł

90 min

Masaż ud, pośladków i brzucha lub całych nóg i pośladków. Aktywizuje rozpad lipidów w tkance tłuszczowej podskórnej. Odprowadza produkty lipolizy i likwiduje procesy zastoinowe. Przywraca napięcie i elastyczność skóry.

ENDERMOMASAŻ CZYLI BAŃKA CHIŃSKA

Masaż pleców, brzucha, ud i pośladków lub całego ciała. Ujędrnia skórę oraz likwiduje objawy cellulitu poprzez działanie na podstawowe mechanizmy jego powstawania.

30 MIN  – PLECÓW – 69 ZŁ

60 MIN – CZĘŚCIOWY (BRZUCH, UDA, POŚLADKI – 129 ZŁ

120 MIN  – CAŁEGO CIAŁA – 229 ZŁ

MASAŻ MIODEM – 199 zł

90 min

Intensywny masaż ud, brzucha,ramion oraz pleców wykorzystujący naturalną lepkość miodu. Działa odżywczo i antycellulitowo, zapobiega wczesnym zmianom wynikającym z procesów starzenia się, poprawia elastyczność i plastyczność skóry. Dodatkowo oczyszcza nasz organizm z zalegających w nim toksyn, obumarłych komórek oraz zbędnych produktów przemiany materii.

MASAŻ CAŁEGO CIAŁA DLA KOBIET W CIĄŻY – 189 zł

75 min

Masaż pleców, karku i nóg. Odciąża nogi oraz relaksuje plecy i kark. Aktywuje funkcję drenażową oraz walczy z procesami zastoinowymi kończyn dolnych. Łagodzi objawy skurczów mięśniowych pleców i poszczególnych odcinków kręgosłupa. Zabieg wykonujemy pomiędzy 3 a 8 miesiącem ciąży.

PAKIETY ZABIEGÓW

Zestaw indywidualnie dostosowanych zabiegów, który komponujemy na podstawie wywiadu z Pacjentem. Podczas pierwszej wizyty oceniona zostaje kondycja skóry ciała i/lub skóry twarzy Pacjenta oraz określone zostają oczekiwania odnośnie rezultatów, jakie mają przynieść zabiegi. Plan zabiegów może łączyć w sobie kilka technik masażu lub zabiegów.

Spa

Spa

Spragnieni relaksu, odprężenia i czasu tylko dla siebie poszukujemy pielęgnacji, która przeniesie nas w głąb własnego Ja, a równocześnie zapewni ciału witalność, zdrowy wygląd i nienaganną sylwetkę. Aby spełnić wszystkie te oczekiwania Instytut RegeneriS stworzył serię zabiegów, które pozwalają przygotować pielęgnację zapewniającą niezwykłe doznania oraz widoczne rezultaty. Wszystkie zabiegi z serii SPA wykorzystują moc znanych od stuleci roślin i minerałów, które zapewniają pielęgnację na najwyższym poziomie.

spa

zadbaj o siebie

Spragnieni relaksu, odprężenia i czasu tylko dla siebie poszukujemy pielęgnacji, która przeniesie nas w głąb własnego Ja, a równocześnie zapewni ciału witalność, zdrowy wygląd i nienaganną sylwetkę. Aby spełnić wszystkie te oczekiwania Instytut RegeneriS stworzył serię zabiegów, które pozwalają przygotować pielęgnację zapewniającą niezwykłe doznania oraz widoczne rezultaty. Wszystkie zabiegi z serii SPA wykorzystują moc znanych od stuleci roślin i minerałów, które zapewniają pielęgnację na najwyższym poziomie.

spa

zadbaj o siebie

Nasza oferta

spa massage

60 min

Masaż olejowy ciała z wykorzystaniem szlachetnych aromatów. Nasyca skórę olejem poprawiając witalność i regenerację skóry. Wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i działa relaksująco na mięśnie całego ciała.

149 zł

ZIOŁOWY MASAŻ Z WYKORZYSTANIEM MIODU

90 min

Masaż ciała na bazie kompozycji ciepłego miodu z dodatkiem rozmaitych przypraw wykończony kremem na bazie komórek macierzystych z gruszki szampańskiej. Wspiera wydobywanie toksyn ze skóry i głębokich tkanek. Łagodzi całe ciało, uspokaja umysł i koi duszę.

249 zł

salt peeling

90 min

Peeling ciała na bazie soli morskich z masażem, wykończony odżywczym olejem. Dokładnie usuwa obumarłe komórki naskórka działając przy tym ujędrniająco na skórę.

199 zł

FIRMING ALGAE PACK

90 min

Pielęgnacja algowa do skóry suchej i zmęczonej. Intensywnie nawilża, oczyszcza skórę oraz ujędrnia tkankę. Pobudza przemianę materii wspomagając odnowę skóry. Nadaje jej piękny i świeży wygląd.

269 zł

REGENERATING MILK PACK

75 min

Peeling ciała na bazie drobinek ścierających z żurawiny, wykończony maską i kremem. Łagodzi podrażnienia oraz nawilża skórę. Odbudowuje warstwę lipidową stymulując regenerację skóry nadając jej tym samym miękkości.

289 zł

EKSPRESOWY DETOKS CIAŁA

75 min

Pielęgnacja ciała na bazie masażu relaksacyjnego z folią i wybraną indywidualnie maską. Odpręża ciało i reminalizuje skórę. Działa ujędrniająco i chroni skórę przed dalszą utratą elastyczności.

289 zł

VOLCANINC BODY PEELING

Peeling ciała na bazie mineralnego błota wulkanicznego z regionu Eifel. Propozycja szczególnie dla problematycznej skóry ciała. Działa antybakteryjne, przyspiesza gojenie stanów zapalnych, poprawia ukrwienie skóry oraz aktywizuje proces tworzenia się nowej tkanki.

60 MIN – WYBRANE PARTIE – 199 ZŁ

90 MIN  – CAŁE CIAŁO – 359 ZŁ

 

BODY CELLULAR WRAPS 

30 min

Bandaże to zabiegi do działania antycellulitowego i drenującego na wybrane partie ciała. Stymulują metabolizm oraz wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. Pomagają usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu walcząc jednocześnie z objawami cellulitu. Znaczne efekty uzyskujemy poprzez łączenie bandaży z zabiegami: bańka chińska, drenaż limfatyczny, masaż modelujący.

349 zł

Nasza oferta

spa massage – 149 zł

60 min

Masaż olejowy ciała z wykorzystaniem szlachetnych aromatów. Nasyca skórę olejem poprawiając witalność i regenerację skóry. Wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i działa relaksująco na mięśnie całego ciała.

ZIOŁOWY MASAŻ Z WYKORZYSTANIEM MIODU – 249 zł

90 min

Masaż ciała na bazie kompozycji ciepłego miodu z dodatkiem rozmaitych przypraw wykończony kremem na bazie komórek macierzystych z gruszki szampańskiej. Wspiera wydobywanie toksyn ze skóry i głębokich tkanek. Łagodzi całe ciało, uspokaja umysł i koi duszę.

salt peeling – 199 zł

90 min

Peeling ciała na bazie soli morskich z masażem, wykończony odżywczym olejem. Dokładnie usuwa obumarłe komórki naskórka działając przy tym ujędrniająco na skórę.

FIRMING ALGAE PACK – 269 zł

90 min

Pielęgnacja algowa do skóry suchej i zmęczonej. Intensywnie nawilża, oczyszcza skórę oraz ujędrnia tkankę. Pobudza przemianę materii wspomagając odnowę skóry. Nadaje jej piękny i świeży wygląd.

REGENERATING MILK PACK – 289 zł

75 min

Peeling ciała na bazie drobinek ścierających z żurawiny, wykończony maską i kremem. Łagodzi podrażnienia oraz nawilża skórę. Odbudowuje warstwę lipidową stymulując regenerację skóry nadając jej tym samym miękkości.

EKSPRESOWY DETOKS CIAŁA – 289 zł

75 min

Pielęgnacja ciała na bazie masażu relaksacyjnego z folią i wybraną indywidualnie maską. Odpręża ciało i reminalizuje skórę. Działa ujędrniająco i chroni skórę przed dalszą utratą elastyczności.

VOLCANINC BODY PEELING

Peeling ciała na bazie mineralnego błota wulkanicznego z regionu Eifel. Propozycja szczególnie dla problematycznej skóry ciała. Działa antybakteryjne, przyspiesza gojenie stanów zapalnych, poprawia ukrwienie skóry oraz aktywizuje proces tworzenia się nowej tkanki.

60 MIN – WYBRANE PARTIE – 199 ZŁ

90 MIN  – CAŁE CIAŁO – 359 ZŁ

BODY CELLULAR WRAPS  – 349 zł

30 min

Bandaże to zabiegi do działania antycellulitowego i drenującego na wybrane partie ciała. Stymulują metabolizm oraz wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. Pomagają usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu walcząc jednocześnie z objawami cellulitu. Znaczne efekty uzyskujemy poprzez łączenie bandaży z zabiegami : bańka chińska, drenaż limfatyczny, masaż modelujący.

spa2
spa1
LOGO 1_Biale

Kontakt

ul. M. Teresy z Kalkuty 18 lok. 20

20-538 Lublin

E: regeneris@op.pl

T: +48 570 081 500

godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 10.00-20.00

Sobota: 10:00-14:00

Znajdziesz nas