Analiza sylwetki

Analiza proporcji sylwetki, wyczerpujące informacje na temat atutów
i mankamentów figury – wskazanie mocnych i słabych stron sylwetki, wskazanie podkreślenia atutów i tuszowania mankamentów. Opracowany indywidualny przewodnik porad.

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna jest wciąż niedocenianym narzędziem w procesie tworzenia wizerunku, zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym – podczas dobierania ubiorów oraz kosmetyków kolorowych. Może warto zainwestować w wizytę u specjalisty, który doradzi profesjonalnie, w których kolorach nam do twarzy, a których powinnyśmy unikać?

Lekcja stylu

Otrzymujesz indywidualnie opracowany przewodnik – podczas spotkania omówię Twoją właściwą kolorystykę makijażu, włosów, stroju (praca z chustami garderobianymi), dobiorę właściwą fryzurę, udzielę porad dotyczących pielęgnacji cery, wykonam także indywidualną lekcję makijażu, określę styl jaki jest dla Ciebie najlepszy, oraz przeprowadzę profesjonalną analizę kolorystyczną.

Personal shopper

Profesjonalne doradztwo w zakupach ubrań i kosmetyków.

Indywidualna lekcja makijażu

Indywidualne spotkanie na którym dowiesz się, jak odnaleźć się w świecie kosmetyków kolorowych. Nauka makijażu, krok po kroku i dobór makijażu do typu urody, przeglad kosmetyczki. Otrzymasz wskazówki jak nakładać kosmetki i jak podkreslać kształt twarzy, oczu i jakie kolory będą podkreślały Twoja urodę.

Przegląd garderoby/szafy - detox szafy

Skompletowanie zestawów ubraniowych.

Stylizacja ślubna

Stylista ślubny dobierze fason, styl i kolorystykę sukni ślubnej, makijażu ślubnego, bukietu, fryzury, dodatków, odbędziemy wspólne przymiarki
i ewentualne zakupy, w tym pakiecie także makijaż próbny.

Babski wieczór z wizażystą

Indywidualne porady dotyczące makijażu i stylizacji, analiza sylwetki

Wieczór Panieński z wizażystą

Makijaże, indywidualne porady, wskazówki – świetna zabawa!

Wieczór Panieński z wizażystą

Makijaże, indywidualne porady, wskazówki – świetna zabawa!